Fellow Classic (Lichtgewicht rollator)

05159
Klik om de afbeelding te vergroten van Fellow Classic (Lichtgewicht rollator)
Gratis aflevering
Volume: 0 cc
Door de omgekeerde handvatten, loopt u meer rechtop in de rollator.
Voorzien van een stevig bagagerek en prettige zitting.
Zeer solide, veilig en robuust.
Gemakkelijk, snel en veilig in- en uitklapbaar.

Uitvoering:
Kleur:

Omschrijving

Algemene informatie:
De Fellow Standard is zeer wendbaar, lichtgewicht, stabiel en is zeer gebruikersvriendelijk.
Deze rollator beschikt over anatomische handgrepen en zorgt voor een correcte loophouding en ontlasting van nek, rug, armen en polsen.
Het frame aan de achterzijde is breder dan aan de voorzijde voor meer loopruimte.
Ook op zwaar terrein blijft de Fellow licht en soepel rijden.
De massieve banden zijn prettig verend en mede door de speciale ophanging komt er geen vuil tussen de wielen.
Deze rollator heeft de maximaal haalbare keurmerken in Nederland voor Veiligheid en wordt als beste beoordeeld.
De Fellow rollators zijn KBOH-TNO goedgekeurd en als eerste rollators voorzien van het GQ keurmerk.(L-010001)
Dit keurmerk wordt verleend door de Stichting voor Kwaliteits- en Bruikbaarheidonderzoek van Hulpmiddelen voor gehandicapten en ouderen (KBOH).
De Fellow rollators voldoen ruimschoots aan de uitgebreide, strenge en strikt omschreven keuringsvoorschriften.
Door ervaren rollator gebruikers werd deze rollator op hoofdpunten als volgt beoordeeld: lopen en steunen (uitstekend) - rijden (goed) - remmen (goed) - meenemen en opbergen (goed) - accessoires (zeer goed).

Kenmerken van de Fellow Classic rollator:
Knikvrije remkabels.
Frame: staal met polyester en corrosiewerende coating.
Garantie: 5 jaar.
Keurmerken en Normering: CE - Sintef - GQ - lichtgewicht - anticorosietest – duurzaamheidstest.
SpecificatiesStand.LaagBreedHoog
Handgreephoogte min. (mm)770690770820
Handgreephoogte max. (mm)9508209501000
Zithoogte (mm)585505585640
Spoorbreedte (mm)630615690625
Zitbreedte (mm)440440500440
Afstand voor-/achterwielen (mm)680580680690
Velgafmetingen (mm)195 x 44195 x 44195 x 44195 x 44
Gewicht (kg)87,78,78,1
Afmetingen opgeklapt (mm)860 x 630 x 290760 x 615 x 290860 x 690 x 290910 x 625 x 290
Gebruikerslengte (cm)150 - 185115 - 150160 - 185175 - 210
Gebruikersgewicht (kg)150130150130


Indicaties

Ook verkrijgbaar